Klienci indywidualni

Krzywy Domek, oprócz nietypowego, bajkowego wyglądu posiada również bogate wnętrze. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi przyciąga co roku tysiące turystów.

Na parterze budynku czekają na gości: kawiarnie, restauracje, sklepy i punkty usługowe.

Na I piętrze obok firm świadczących usługi dla każdego, kto tego potrzebuje: stomatologia, okulista, ortopeda, reumatolog, gabinety kosmetyki profesjonalnej a także ogólnopolska rozgłośnia radiowa.

II i III p. to powierzchnie biurowo – usługowe, znajdują się tu siedziby firm działających na rynku finansowym, paliwowym, informatycznym, rozrywkowym, pośrednictwa pracy, projektowym, logistyki, szkoleniowym.

Krzywy Domek jest także atrakcją dla wielbicieli kultury i rozrywki. W Krzywym Domku bije bowiem „artystyczne serce” Sopotu. To tutaj odbywają się ważne dla miasta wydarzenia, konferencje prasowe, wystawy, festiwale, koncerty czy spotkania z VIP’ami, promujące Sopot w kraju i za granicą.

Tutaj występują największe gwiazdy sceny muzycznej, teatralnej, odbywają się koncerty. Projekty zainicjowane przez Krzywy Domek zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i poparciem publiczności oraz Sponsorów.