Wydarzenia i Aktualności

2012-08-24

Ser Lanselot w Krzywym Domku

Pierwszy w Polsce sklep oferujący różne gatunki serów farmerskich już otwarty. Zapraszamy!

więcej


2012-07-13

Jarmark Sztuki i Rękodzieła

W dniach 13-15 lipca zapraszamy wszystkich na Jarmark Sztuki i Rękodzieła podczas którego będzie można nabyć ceramikę , rzeźby, obrazy,lampy, świece, biżuterię artystyczną,zegary, witraże. Zapraszamy do odwiedzenia Krzywego Domku

więcej


2012-07-04

Frozen Yogurt Cafe zaprasza

Yogen Früz oferuje smaczne i odżywcze mrożone jogurty doskonale pasujące do zdrowego i aktywnego stylu życia. W naszej palecie znajdują się jogurty o niskiej zawartości tłuszczu (2,5%) oraz beztłuszczowe i bezcukrowe, a także sorbet dla osób, które nie przyswajają laktozy. Dzięki szerokiemu asortymentowi owoców do zmiksowania, jesteśmy w stanie stworzyć nieskończenie wiele kombinacji i smaków! Klient ma możliwość samodzielnej kompozycji jogurtu zmiksowanego z prawdziwymi owocami mrożonymi takimi jak: ananas, liczi, banan, kwi, jagoda, truskawka, jeżyna. W naszym menu można znaleźć również przepyszne koktajle Smoothies, orzeźwiające, mrożone kawy Frappücinos, które powstają także na bazie jogurtów oraz szeroką ofertę ciepłych kaw (marki Veronesi) takich jak espresso, cappuccino czy mocha. Yogen Früz w „Krzywym Domku” oferuje również usługę „Ü-Serve”, polegającą na tym, że Ty sam możesz nałożyć sobie dowolną ilość mrożonego jogurt w wybranym smaku (naturalnym, truskawkowym, czekoladowym i jagodowym) i dodać do niego świeże owoce, ciasteczka, żelki, orzechy, m&m’sy i wiele innych. Naturalny smak jogurtu i dobroczynne działanie bakterii probiotycznych osiągamy dzięki prawdziwym, żywym kulturom probiotycznym oraz tradycyjnym kulturom jogurtowym, wg ścisłej receptury Yogen Früz. Produkty Yogen Früz doskonale nadają się jako składnik diety niskokalorycznej, ponieważ zawierają o około 50% mniej kalorii niż lody klasy premium oraz mogą przynosić korzyści takie jak: • Wzmocnienie naturalnej odporności organizmu. • Przywrócenie prawidłowej flory jelitowej. • Zapobieganie osteoporozie. • Pomoc w odzyskaniu witalności i zapobieganiu zmęczeniu. Obecnie firma Yogen Früz jest światowym liderem w sprzedaży mrożonych jogurtów, posiada ponad 1200 placówek w 25 krajach na całym świecie. Natomiast wszystko zaczęło się w 1986 r. w Kanadzie od małego sklepiku o ciekawym wnętrzu, w którym klient mógł skosztować zdrowego produktu zupełnie innego od tych, które były dostępne wówczas na rynku. Mieszkańcy Toronto pokochali to wyjątkowe miejsce, a mrożone jogurty zyskały miliony fanów. Wkrótce o wyjątkowym smaku i jakości jogurtów Yogen Früz będą mogli się przekonać wszyscy, którzy odwiedzą nowy punkt Yogen Früz w Krzywym Domku w Sopocie.

więcej


2012-07-03

Krzywy Domek zaprasza do nowego klubu

Zapraszamy Państwa do nowego klubu mieszczącego się na parterze Krzywego Domku- SELECTION CLUB

więcej


2012-06-21

Kibice EURO 2012

Kibice, którzy podczas trwających mistrzostw EURO 2012 odwiedzili Krzywy Domek otrzymali upominki. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego obiektu.

więcej


2012-05-30

Bony upominkowe w Laser Center

Proponujemy zakup bonów upominkowych dla Państwa bliskich i znajomych. • bon upominkowy jest doskonałym pomysłem na prezent • każdy kto otrzyma bon będzie mógł sam dokonać wyboru upominku, który najbardziej go ucieszy • bony upoważniają wszystkich do skorzystania z pełnej oferty w gabinecie Laser Center • termin realizacji bonów jest ograniczony

więcej


2012-05-24

Nowości w gabinecie Llaser Center

NOWOŚĆ MASAŻE Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami Głównym celem masażu gorącymi kamieniami jest ogólne podniesienie podstawowej przemiany materii, rozluźnienie mięśniowe, oczyszczenie organizmu z toksyn a także zwiększenie procesów wymiany tkankowej ( szybsza regeneracja). Podczas masażu całe ciało bierze udział w procesie, w którym emitowane ciepło jest pomocne w przywróceniu homeostazy organizmowi. Masaż hawajski Lomi Lomi Nui Słowo Lomi po hawajsku znaczy „aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Masaż ten jest jedyny w swoim rodzaju, przynosi niesamowity i niezapomniany stan błogości i ukojenia. Każdy masaż jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Celem masażu Lomi Lomi Nui nie jest jedynie rozluźnienie spiętych mięśni i praca z ciałem – a zajmowanie się człowiekiem jako całością.

więcej