Wydarzenia i Aktualności

2012-11-15

Local Heroes w Krzywym Domku

Local heroes promuje, miejsca, wydarzenia i inicjatywy o charakterze lokalnym. Jest akcją przeciw globalnej komercji. Na specjalnie zaprojektowanych tablicach i stojakach zamieszczone są kartki w wielkości wizytówek. Każdy ze wzorów przyporządkowany jest do innego haczyka i reprezentuje inną firmę lub wydarzenie. Tablice i stojaki rozmieszczone są w wielu miejscach w mieście: w kafejkach, restauracjach, kinach, muzeach, hostelach i hotelach. Local Heroes mówi o ludziach, którzy mają odwagę się wyróżniać, tworzyć inaczej. Czasem krzyczy aby nas poruszać. Local Heroes jest promocyjnym narzędziem, pomagającym w odkrywaniu tego czego jeszcze nie znamy.

więcej


2012-10-25

Stoisko z e-papierosami

Zapraszamy do nowego stoiska oferującego elektroniczne papierosy, mieszczącego się na parterze Krzywego Domku.

więcej


2012-08-24

Ser Lanselot w Krzywym Domku

Pierwszy w Polsce sklep oferujący różne gatunki serów farmerskich już otwarty. Zapraszamy!

więcej


2012-07-13

Jarmark Sztuki i Rękodzieła

W dniach 13-15 lipca zapraszamy wszystkich na Jarmark Sztuki i Rękodzieła podczas którego będzie można nabyć ceramikę , rzeźby, obrazy,lampy, świece, biżuterię artystyczną,zegary, witraże. Zapraszamy do odwiedzenia Krzywego Domku

więcej


2012-07-04

Frozen Yogurt Cafe zaprasza

Yogen Früz oferuje smaczne i odżywcze mrożone jogurty doskonale pasujące do zdrowego i aktywnego stylu życia. W naszej palecie znajdują się jogurty o niskiej zawartości tłuszczu (2,5%) oraz beztłuszczowe i bezcukrowe, a także sorbet dla osób, które nie przyswajają laktozy. Dzięki szerokiemu asortymentowi owoców do zmiksowania, jesteśmy w stanie stworzyć nieskończenie wiele kombinacji i smaków! Klient ma możliwość samodzielnej kompozycji jogurtu zmiksowanego z prawdziwymi owocami mrożonymi takimi jak: ananas, liczi, banan, kwi, jagoda, truskawka, jeżyna. W naszym menu można znaleźć również przepyszne koktajle Smoothies, orzeźwiające, mrożone kawy Frappücinos, które powstają także na bazie jogurtów oraz szeroką ofertę ciepłych kaw (marki Veronesi) takich jak espresso, cappuccino czy mocha. Yogen Früz w „Krzywym Domku” oferuje również usługę „Ü-Serve”, polegającą na tym, że Ty sam możesz nałożyć sobie dowolną ilość mrożonego jogurt w wybranym smaku (naturalnym, truskawkowym, czekoladowym i jagodowym) i dodać do niego świeże owoce, ciasteczka, żelki, orzechy, m&m’sy i wiele innych. Naturalny smak jogurtu i dobroczynne działanie bakterii probiotycznych osiągamy dzięki prawdziwym, żywym kulturom probiotycznym oraz tradycyjnym kulturom jogurtowym, wg ścisłej receptury Yogen Früz. Produkty Yogen Früz doskonale nadają się jako składnik diety niskokalorycznej, ponieważ zawierają o około 50% mniej kalorii niż lody klasy premium oraz mogą przynosić korzyści takie jak: • Wzmocnienie naturalnej odporności organizmu. • Przywrócenie prawidłowej flory jelitowej. • Zapobieganie osteoporozie. • Pomoc w odzyskaniu witalności i zapobieganiu zmęczeniu. Obecnie firma Yogen Früz jest światowym liderem w sprzedaży mrożonych jogurtów, posiada ponad 1200 placówek w 25 krajach na całym świecie. Natomiast wszystko zaczęło się w 1986 r. w Kanadzie od małego sklepiku o ciekawym wnętrzu, w którym klient mógł skosztować zdrowego produktu zupełnie innego od tych, które były dostępne wówczas na rynku. Mieszkańcy Toronto pokochali to wyjątkowe miejsce, a mrożone jogurty zyskały miliony fanów. Wkrótce o wyjątkowym smaku i jakości jogurtów Yogen Früz będą mogli się przekonać wszyscy, którzy odwiedzą nowy punkt Yogen Früz w Krzywym Domku w Sopocie.

więcej


2012-07-03

Krzywy Domek zaprasza do nowego klubu

Zapraszamy Państwa do nowego klubu mieszczącego się na parterze Krzywego Domku- SELECTION CLUB

więcej


2012-06-21

Kibice EURO 2012

Kibice, którzy podczas trwających mistrzostw EURO 2012 odwiedzili Krzywy Domek otrzymali upominki. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego obiektu.

więcej