Wydarzenia i Aktualności

2012-04-18

Nowy gabinet kosmetologii w Krzywym Domku

LaserCenter Gabinet Kosmetologii Estetycznej to miejsce szczególne, gdzie z pasją wykorzystujemy naszą wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w dbaniu o potrzeby oraz zadowolenie naszych Klientek/ów, tak aby po raz kolejny oddawali się naszym zabiegom z pełnym spokojem i zaufaniem. Zapraszamy

więcej


2012-03-26

TV channel "Rossiya 2" w Krzywym Domku

Reporterzy TV Channel"Rossiya 2" odwiedzili Trójmiasto i okolice w celu nakręcenia filmiku dla turystów jako wideo-przewodnik podczas mistrzostw EURO 2012. Jedną z atrakcji, która zostanie pokazana w filmie będzie Krzywy Domek i jego wnętrze.

więcej


2012-03-16

Polaku nie ślepnij!-bezpłatne specjalistyczne badanie oczu w kierunku jaskry

Polaku nie ślepnij! Jaskra zabija wzrok. Potrafi to zrobić nagle i bez uprzedzenia. Prawdopodobnie 700 000 Polaków ślepnie z powodu jaskry - nie wiedząc o tym. Czy jesteś wśród nich? Zapraszamy na bezpłatne specjalistyczne badanie oczu w kierunku jaskry. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Rejestracji Ośrodka Zdrowia lub telefonicznie: (58) 551 50 87 Nasz Adres: NZOZ OCUS Krzywy Domek/ Sopot, ul. Haffnera 6 Daj szansę swoim oczom!!! Tylko wczesne wykrycie jaskry i rozpoczęcie jej leczenia może uratować Twój wzrok. Akcja trwa od 16.03.2012 do 30.04.2012

więcej


2012-02-24

"Opowieści z Polskiej 1 - polskie Transatlantyki"

"Opowieści z Polskiej 1 - polskie Transatlantyki" to unikalna wystawa pokazująca legendę polskich transatlantyków, które od lat 30. XX wieku, stanowiły dumę naszej floty. Na archiwalnych, często niepublikowanych dotąd fotografiach ożywa nieistniejący już świat pasażerskiej żeglugi oraz historia niezwykłego adresu – Gdynia, ul. Polska 1. Tutaj powstał reprezentacyjny budynek Dworca Morskiego, zaś oddanie go do eksploatacji 8 grudnia 1933 roku stało się datą oficjalnego uruchomienia gdyńskiego portu. Przez Dworzec Morski przeszły tysiące pasażerów, którzy wyjeżdżali z kraju na pokładach polskich transatlantyków. Z Gdyni regularne linie żeglugowe utrzymywały komunikację ze Stanami Zjednoczonymi, Kanadą, Ameryką Południową, portami zachodniej Europy. Dla wielu Dworzec Morski był miejscem pożegnania z Polską. Tędy bowiem kierowali się za ocean w poszukiwaniu nowego życia polscy emigranci. Dworzec Morski był także pierwszym miejscem dla powracających do kraju. Epoka polskiej liniowej żeglugi pasażerskiej zakończyła się w 1988 roku, po wycofaniu ze służby ostatniego transatlantyku „Stefana Batorego”. Czując zobowiązanie wobec milionów rodaków, a także pragnąc oddać polskiej emigracji należną uwagę i szacunek, Miasto Gdynia zdecydowało się stworzyć w zabytkowych już wnętrzach Dworca Morskiego Muzeum Emigracji. Ogromny potencjał emocjonalny miejsca, skala zjawiska emigracji jak również aktualność tego tematu w życiu współczesnych Polaków powodują, iż tworzenie wspomnianej instytucji jest fascynującym wyzwaniem. Prezentowana wystawa przedstawia jeden z wielu wątków związanych z emigracją, o którym chcemy mówić w naszym Muzeum. W ramach promocji idei ekspozycja odwiedzi w 2012 roku wybrane miasta w Polsce, w tym Gdańsk, Sopot, Szczecin, Kołobrzeg, Bydgoszcz. Od 24 lutego, wystawę można obejrzeć w Krzywym Domku w Sopocie, jednym z najbardziej znanych budynków popularnego kurortu, położonego bezpośrednio przy ulicy Monte Cassino. Organizatorem Muzeum Emigracji jest Miasto Gdynia www.muzeumemigracji.pl Organizatorami wystawy są Miasto Gdynia, Agencja Rozwoju Gdyni oraz Gdyńskie Centrum Kultury. Partnerzy wystawy: Pomorskie Towarzystwo Fotograficzne, Kuusakoski Sp. z o.o., C. Hartwig Gdynia SA, Krzywy Domek w Sopocie, Muzeum Narodowe w Szczecinie, Urząd Miasta Bydgoszczy, Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

więcej


2012-02-24

Nowa kawiarnia w Krzywym Domku

Już wkrótce zostanie otwarta kawiarnia EMPIK CAFE. O szczegółach i promocjach będziemy Państwa informować na bieżąco

więcej


2011-11-15

Warm your winter w coffeeheaven

Warm your winter w coffeeheaven Śnieżki, ciepłe czerwienie, zapach korzennych przypraw - do coffeeheaven zawitała już urocza zimowa atmosfera. Pod hasłem warm your winter w kawiarniach w całym kraju pojawiła się nowa linia produktów przygotowanych specjalnie na nadchodzące chłodne dni, dzięki której każdy może pomyśleć o zimie nieco… cieplej:-) Kampania warm your winter wystartowała wraz z początkiem listopada i potrwa do 2 stycznia 2012. Bohaterkami cudownej zimowej atmosfery są aromatyczne caffé latte w trzech nowych smakach. To idealna propozycja na nadchodzące chłody, która rozgrzeje zarówno ciało jak i ducha. • blackberry chocolate latte zaskoczy orzeźwiającym duetem świeżej jeżyny i czekolady, delikatnie okrytych bitą śmietaną z posypką • smak piernika w czekoladzie w chocolate gingerbread latte przybliży nam klimat nadchodzących Świąt • bajeczna toffeenut latte skusi amatorów orzechów i słodkiego toffi idealną kompozycją zimowych smaków. A co do kawy? W ramach kampanii warm your winter zadebiutują też znakomite słodkie propozycje oraz kanapki i wrapy o nowych, zaskakujących kompozycjach smakowych. Na łasuchów czekają sticky toffee muffin i cherry& almond muffin oraz blackforrest cupcake i wykwine ciasto chocolate fantasy. To nie koniec niespodzianek. W coffeeheaven znajdziecie jeszcze idealne propozycje „na wynos”: kubek porcelanowy ze świąteczną grafiką oraz oryginalny biały kubek termiczny w subtelne zielone wzory. Oba kubki mają pojemność 450 ml i stanowią znakomity pomysł na świąteczny prezent. Pojawi się także aromatyczna kawa coffeeheaven Winter Blend – z wyraźną nutą skórki z pomarańczy, miodu, prażonych migdałów, imbiru i cukru trzcinowego, idealna do domowego ekspresu. Uwaga - kupno dowolnej kawy z zimowej oferty jest dodatkowo premiowane podwójną liczbą punktów w programie my coffeeheaven. Zapraszamy!

więcej


2011-11-10

Sylwia Grzeszczak w Krzywym Domku

W czwartek 10.11.2011 r. z okazji urodzin Radia RMF MAXXX w Krzywym Domku odbył się jedyny i niepowtarzalny koncert wokalistki Sylwii Grzeszczak.Mimo swojego młodego wieku, Sylwia Grzeszczak jest już rozpoznawalną postacią na polskiej scenie muzycznej.

więcej