Wydarzenia i Aktualności

2011-02-13

ALICJA PRZED LUSTREM

Zapraszamy do Cafe del Arte mieszczącej się w Krzywym Domku na monodram w wykonaniu autorki, poetki i aktorki w jednej osobie. Gościem będzie Beata Jaskuła- Tuchanowska. Wstęp na wydarzenia w cenie 20 zł ( w tym 8 zł konsumpcja). Rezerwacja stolików ważna do godz.16.30 lub 18.30 Prosimy o wcześniejsze przybycie.

więcej


2011-02-12

DUETY I NAJPIĘKNIEJSZE ARIE OPERETKOWE

Zapraszamy do Cafe del Arte mieszczącej się w Krzywym Domku na spotkanie z muzyką. Występują Danuta Bernolak- śpiew, Piotr Wnukowski- śpiew- artyści gościnnie przebywający w Polsce . Ewa Pralicz- piano Prowadzenie Elżbieta Śliwińska. Wstęp na wydarzenia w cenie 20 zł ( w tym 8 zł konsumpcja).Rezerwacja stolików ważna do godz.16.30 lub 18.30 Prosimy o wcześniejsze przybycie.

więcej


2011-02-12

Otwarcie kawiarni Coffee Heaven

Już w sobotę 12lutego 2011 r. zapraszamy na do nowo otwartej kawiarni Coffee Heaven mieszczącej się na parterze w Krzywym Domku

więcej


2011-02-11

BULWAR PIOSENKI FRANCUSKIEJ

Zapraszamy do Cafe del Arte mieszczącej się w Krzywym Domku na spotkanie z piosenką francuską.Wystąpi Piotr Bakal- śpiew + gitara. Prowadzenie Elżbieta Śliwińska. Wstęp na wydarzenia w cenie 20 zł ( w tym 8 zł konsumpcja). Rezerwacja stolików ważna do godz.16.30 lub 18.30 Prosimy o wcześniejsze przybycie.

więcej


2011-01-09

Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy

09.01.20011 już po raz XIX zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Krzywy Domek stanie się w tym dniu przystanią dla zmarzniętych wolontariuszy, którzy w lokalu "Tawerna" będą mogli rozgrzać się ciepłymi napojami. Zapraszamy wszystkich do wsparcia wolontariuszy WOŚP i odwiedzenia Krzywego Domku.

więcej


2010-12-18

FULL MOON i koncert Kamila Bednarka !

Dream Club w Krzywym Domku zaprasza na kolejną odsłonę Imprezy z cyklu Full Moon. Będzie to noc pełna czarów i niespodzianek. Daj wciągnąć się magii snów, odkryj tajemnice dobrej zabawy podczas pełni. Tej nocy spełnią się wszystkie senne marzenia. Rezydent klubu Dj Mibro zaspokoi wszystkie muzyczne pragnienia, a piękne nimfy na huśtawkach pozwolą śnić na jawie. Ten magiczny wieczór uświetni występ Kamila Bednarka & StarGuardMuffin. Kamil Bednarek to jeden z finalistów emitowanego w TVN programu rozrywkowego Mam Talent. Co prawda Kamil nie wygrał Mam Talent, ale dla nas i tak zwyciężył. Cykl imprez Full Moon odbywa się zawsze podczas magicznego wydarzenia, jakim jest pełnia Księżyca

więcej


2010-12-15

Wigilijne spotkanie trójmiejskiego świata mediów

15 grudnia 2010 w Krzywym Domku w restauracji Rucola odbyło się spotkanie opłatkowe dyrektorów,prezesów i redaktorów naczelnych najbardziej opiniotwórczych mediów w Trójmieście. Spotkanie zorganizował dyrektor zarządzający Krzywego Domku Piotr Woronkowicz.Zebrani podzielili się opłatkiem, który poświęcił Metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź.

więcej