Wydarzenia i Aktualności

2011-02-11

BULWAR PIOSENKI FRANCUSKIEJ

Zapraszamy do Cafe del Arte mieszczącej się w Krzywym Domku na spotkanie z piosenką francuską.Wystąpi Piotr Bakal- śpiew + gitara. Prowadzenie Elżbieta Śliwińska. Wstęp na wydarzenia w cenie 20 zł ( w tym 8 zł konsumpcja). Rezerwacja stolików ważna do godz.16.30 lub 18.30 Prosimy o wcześniejsze przybycie.

więcej


2011-01-09

Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy

09.01.20011 już po raz XIX zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Krzywy Domek stanie się w tym dniu przystanią dla zmarzniętych wolontariuszy, którzy w lokalu "Tawerna" będą mogli rozgrzać się ciepłymi napojami. Zapraszamy wszystkich do wsparcia wolontariuszy WOŚP i odwiedzenia Krzywego Domku.

więcej


2010-12-18

FULL MOON i koncert Kamila Bednarka !

Dream Club w Krzywym Domku zaprasza na kolejną odsłonę Imprezy z cyklu Full Moon. Będzie to noc pełna czarów i niespodzianek. Daj wciągnąć się magii snów, odkryj tajemnice dobrej zabawy podczas pełni. Tej nocy spełnią się wszystkie senne marzenia. Rezydent klubu Dj Mibro zaspokoi wszystkie muzyczne pragnienia, a piękne nimfy na huśtawkach pozwolą śnić na jawie. Ten magiczny wieczór uświetni występ Kamila Bednarka & StarGuardMuffin. Kamil Bednarek to jeden z finalistów emitowanego w TVN programu rozrywkowego Mam Talent. Co prawda Kamil nie wygrał Mam Talent, ale dla nas i tak zwyciężył. Cykl imprez Full Moon odbywa się zawsze podczas magicznego wydarzenia, jakim jest pełnia Księżyca

więcej


2010-12-15

Wigilijne spotkanie trójmiejskiego świata mediów

15 grudnia 2010 w Krzywym Domku w restauracji Rucola odbyło się spotkanie opłatkowe dyrektorów,prezesów i redaktorów naczelnych najbardziej opiniotwórczych mediów w Trójmieście. Spotkanie zorganizował dyrektor zarządzający Krzywego Domku Piotr Woronkowicz.Zebrani podzielili się opłatkiem, który poświęcił Metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź.

więcej


2010-12-11

Photo Session - Jedyna taka impreza w Polsce!

Photo Session - Jedyna taka impreza w Polsce w Dream Clubie w Krzywym Domku! ZAPRASZAMY CIĘ NA DARMOWĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ! Photo Session - jest to cykliczna impreza, która odbywa się w najlepszych klubach, w największych miastach w Polsce. Tematem przewodnim imprezy są sesje zdjęciowe, wykonywane przez profesjonalnych fotografów w klubie, podczas imprezy. Uczestnicy imprezy otrzymują po kilka profesjonalnych fotografii - przeważnie podczas jednej imprezy wykonywanych jest 2-3 tys fotek, z czego klienci klubu dostają ok. 600 w pełni profesjonalnych zdjęć po obróbce cyfrowej. Oczywiście impreza charakteryzuje się również specjalnymi dekoracjami klubu, znakomitą oprawą muzyczną i bogatą kampanią reklamową. Na imprezach gościmy piękne kobiety i przystojnych mężczyzn, którzy całkowicie za darmo otrzymują wysokiej klasy zdjęcia studyjne do swojego portfolio. Chcielibyśmy także uspokoić osoby nie zainteresowane zdjęciami. Udział w sesji jest dobrowolny. Lubisz zdjęcia? Lubisz znakomity styl mody, glamour, modelek? Chcesz całkowicie gratis posiadać znakomite, profesjonalne, studyjne zdjęcia? Najpiękniejsze kobiety, najprzystojniejsi mężczyźni! Musisz się tutaj pojawić! Czekać na Ciebie będzie profesjonalne studio, w którym każdy gość tego dnia będzie mógł mieć zrobione studyjne zdjęcia. Fotograf: Piotr Król

więcej


2010-11-30

SMOKOM PODOBNI

Cafe del Arte mieszczące się w Krzywym Domku zaprasza 30.11.2010r. na godz.18.00 na wieczór poetycki Artura Wiese. Całość poprowadzi Gabriela Szubstarska. Wstęp wolny!

więcej


2010-11-11

"Przybyli Ułani pod okienko"

Cafe del Arte mieszczące się w Krzywym Domku zaprasza na wspólne śpiewanie pieśni legionowych. Gośćmi wieczoru będą: Lech Miądowicz - śpiew, gitara,klarnet oraz Hanna Małas-pianino. Bilety do nabycia w Cafe del Arte.

więcej