Wydarzenia i Aktualności

2008-10-01

Krzywy Domek - najdziwniejszą budowlą świata

Dziwna, nowoczesna architektura staje się coraz bardziej modna. Portal Village of Joy opublikował listę 50 najdziwniejszych budynków świata. Pierwsze miejsce na liście zajął nasz oryginalny, niezwykły, pełen magii, o bajkowej architekturze Krzywy Domek w Sopocie, inspirowany rysunkami Pera Dahlberga.

więcej


2008-09-11

Kanapa Forbes’a

11 września br. w Krzywym Domku mieliśmy okazję gościć uczestników Bałtyckiego Forum Innowacji. Podczas uroczystej kolacji, w której udział wzięli przedstawiciele władz miasta Gdańska i Sopotu oraz województwa pomorskiego, odbyła się ceremonia wręczenia nagród Forbes’a w dziedzinie innowacyjności.

więcej


2008-08-31

Wernisaż wystawy malarstwa Hanny Olechnowicz

W ostatni weekend wakacji 31.08.2009 w Krzywym Domku zapanował nastrój kultury na wysokim poziomie. A to wszystko za sprawą znakomitej malarki Hanny Olechnowicz. Prace znanej artystki mogliśmy podziwiać w sali wystawowej Krzywego Domku.

więcej


2008-08-07

Obchody 90-lecia istnienia Zaiks-u

TWORZYMY I CHRONIMY pod tym hasłem obchodzi swoje dziewięćdziesięciolecie Stowarzyszenie Autorów Zaiks, nad którym honorowy protektorat objął Pan Prezydent Lech Kaczyński.

więcej


2008-08-07

Irena Santor i Zbigniew Korpolewski w Krzywym Domk

Krzywy Domek to miejsce gdzie aktorzy i artyści wielkiej sławy często spędzają w nim czas. Znak, że miejsce to jest dla nich równie magiczne, jak jego architektura, potwierdza ściana sławnych podpisów.

więcej


2008-08-02

WC Show - czyli spotkanie z Wojciechem Cejrowskim

2 sierpnia Krzywy Domek w Sopocie gościł znanego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego. Dziennikarz znany m.in. z programu "WC Kwadrans", który w latach 90-tych oglądali wszyscy z zapartym tchem opowiadał o swoich podróżach w najbardziej odległe tereny świata.

więcej


2008-07-29

Zbiórka dawców szpiku

29 LIPCA 2008 r. w Krzywym Domku odbyła się zbiórki dawców szpiku do rejestru ALF [PL3]. Wolontariusze z fundacji czekali na odważnych, którzy zechcieli podzielić się cząstką siebie i być może uratować komuś życie. Wystarczyło wypełnić ankietę i oddać 10ml krwii.

więcej