Wydarzenia i Aktualności

2015-01-30

Wpłato-bankomat sieci Euronet w Krzywy Domku

Firma Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce, obecnie Euronet zarządza już co czwartym bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy firmy z bankami coraz większa liczba klientów może korzystać z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach. Wpłatomaty sieci Euronet to największa w Polsce sieć urządzeń, za pomocą których można szybko i bezpiecznie wpłacić gotówkę – kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz. Z wpłatomatów sieci Euronet może skorzystać każdy, bez względu na to, w którym banku posiada rachunek. Wystarczy jednorazowo zarejestrować się w Euronet Online System na stronie www.euronetpolska.pl. Klienci Alior Banku, Citi Handlowy, Banku Pocztowego, Getin Banku, mBanku, Plus Banku oraz Idea Banku, korzystają z wpłatomatów na preferencyjnych warunkach ustalonych przez każdy z tych banków, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji. Wpłato-bankomaty sieci Euronet zwane recyklerami to urządzenia z zamkniętym obiegiem gotówki, tzn. wpłacone środki mogą być podejmowane podczas kolejnych wypłat. Urządzenia te łączą w sobie dwie podstawowe usługi oferowane przez Euronet Polska – wypłatę oraz wpłatę gotówki.

więcej


2015-01-28

Teatr Gdynia Główna w Krzywym Domku

W niedzielę 25 stycznia 2015 r. w Krzywym Domku zagościł Teatr Gdynia Główna ze spektaklem "Mewa.Dziwna Sztuka" wg. Czesława Miłosza . Wydarzenie cieszyło się z ogromnym zainteresowaniem. Oto krótka fotorelacja z niedzielnego spotkania.

więcej


2015-01-19

Inauguracja Sceny Teatralnej Krzywego Domku

W ostatnią niedzielę stycznia swoją działalność zainauguruje Scena Teatralna Krzywego Domku. Pierwszym spektaklem będzie przygotowana przez Teatr Gdynia Główna „Mewa. Dziwna sztuka” wg Antoniego Czechowa w reżyserii Ewy Ignaczak. Wstęp na pierwszy spektakl będzie bezpłatny, wystarczy wcześniejsza rezerwacja wejściówki. Pierwszy spektakl, jaki sopocianie będą mogli zobaczyć w Krzywym Domku, to przygotowany przez Teatr Gdynia Główna „Mewa. Dziwna Sztuka” wg Antoniego Czechowa w reżyserii Ewy Ignaczak. W obsadzie znalazły się Ida Bocian, Malina Chojecka, Agata Mieniuk i Małgorzata Polakowska.


2015-01-12

Balkan Fest w Krzywym Domku

Sopockie Towarzystwo Naukowe, Naukowe Koło Slawistów Uniwersytetu Gdańskiego oraz Krzywy Domek w Sopocie zapraszają 14-15 stycznia na „Balkan Fest” do Dream Clubu. 14 stycznia, dla zupełnie początkujących, odbędą się warsztaty językowe z serbskiego, chorwackiego, a także z najstarszego pisma słowiańskiego – głagolicy, prowadzone przez Damiana Stankiewicza i Marka Włodkowskiego z Katedry Slawistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Po warsztatach dla fanów i nie tylko, Emira Kusturicy reżysera takich filmów jak „Biały kot, czarny kot”, „Underground” czy „Arizona Dream”, odbędzie się pokaz filmu „Obiecaj Mi”, produkcji francusko-serbskiej z 2007 roku. 15 stycznia bałkańską muzykę przybliży nam Marcin Zadronecki z Balkan Sevdah. Będzie można również skosztować bałkańskich dań. Spotkanie zakończą bałkańskie rytmy w wykonaniu zespołu Balkan Sevdah i Slavo. Wstęp na wydarzenia jest wolny. Program wydarzenia: 14.01.2015 17:00-18:00 Hleb, czy kruh, czyli język serbski i chorwacki dla absolutnie początkujących (warsztaty językowe - Damian Stankiewicz, Katedra Slawistyki UG); 18:00-19:00 Głagolica, jako najstarsze pismo Słowian (warsztaty - Marek Włodkowski, Katedra Slawistyki UG); 19:00-21:00 Film Emira Kusturicy „Obiecaj Mi” Po filmie zapraszamy na bałkańskie opowieści późną wieczorową porą, czyli o wszystkim i o niczym przy piwie. 15.01.2015 17:00-18:00 O muzyce na Bałkanach (wykład - Marcin Zadronecki, Balkan Sevdah) 18:30-19:30 Poczęstunek bałkański 19:30 Koncert zespołu Balkan Sevdah

więcej


2015-01-07

23 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Już w niedzielę 11 stycznia 2015 odbędzie się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do orkiestrowego sklepiku, który będzie działał na parterze Krzywego Domku. W tym dniu będzie można wziąć udział w loterii zorganizowanej przez WOŚP. Krzywy Domek gra z Orkiestrą.

więcej


2014-12-20

Wesołych Świąt

Życzymy Państwu Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym 2015 Roku

więcej