Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Stana Borysa w Krzywym Domku w Dream Clubie. Wspaniały wokalista, ikona polskiego Rocka. Ponadto świetni prowadzący, przeżycia artystyczna i dobra zabawa gwarantowane. Liczymy, że i Państwa nie zabraknie.
Wstęp wolny

Poezja nie jest wyrażeniem uczuć, ale ucieczką od nich. Zawsze uwielbiałem recytować poezję. Szukałem w niej tego, co było we mnie, a czego sam nie umiałem opisać. Nie ukończyłem żadnej ze szkół, do których uczęszczałem, nigdzie też nie uczyłem się pisania poezji. Ale przyszła Ona Matka Boska Poetycka, która zdjęła zasłonę z moich oczu i pozwoliła patrzeć, obserwować i czuć nieskończenie. Nauczyłem się też śpiewać. I tak na skrzydłach poezji unoszę się do dziś.
Stan Borys


Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na niezwykły koncert, który odbędzie się w Dream Clubie w Krzywym Domku w niedzielę (24.01.2010 r.) o godzinie 20:00. Wystąpi dla Państwa legenda polskiego rocka, piosenkarz, kompozytor, aktor i poeta. Wykonawca takich przebojów jak „Anna”, „Jaskółka uwięziona” czy „Spacer dziką plażą” – Stan Borys. Oprócz twórczości muzycznej tego wieczora artysta zaprezentuje równie swój najnowszy tomik poezji „Co jest urokiem tego życia”.
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp na koncert jest wolny