12 maja w Krzywym Domku odbyła się uroczysta promocja książki „Sekrety” Hanny Bakuły, Anny Ibisz i Anny Klary Majewskiej.

W towarzystwie Wiceprezydenta Sopotu – Wojciecha Fułka oraz Michała Juszczakiewicza dwie autorki znakomitego kobiecego poradnika opowiadały jak powstawała książka, jak każda osobiście podchodziła do każdego z rozdziałów.

„Sekrety” to zbiór opinii i ciekawych wypowiedzi na wybrane tematy z perspektywy trzech kobiet w wieku 30, 40, i 50 lat. Autorkami są znane i uwielbiane kobiety, które patrzą na wybrane sprawy jako matki, jako współczesne, ambitne, pełne inicjatyw i zamiłowań osoby, które realizują swoje zawodowe marzenia. Na każde hasło w książce „Sekrety” znajdziemy trzy odpowiedzi płci pięknej w różnym wieku, z różnym doświadczeń i inną filozofią na życie.

Hanna Bakuła – znana malarka, pisarka i publicystka. Mówi o sobie, że jest kobietą kontrowersyjną. Podczas spotkania w ironiczny sposób opowiadała o idealnym facecie na całe życie, o tym jak podchodzi do operacji plastycznych i jak powinna wyglądać łazienka, gdy dzieli się mieszkanie z partnerem. W odpowiedzi łagodna i delikatna Anna Klara Majewska - osoba pisząca, eksfelietonistka „Gali”, córka rodziców artystów przedstawiała swój, nieco inny punkt widzenia na wybrane sprawy.

Spotkanie było o tyle ciekawe, gdyż słuchaczami nie były tylko kobiety ale i mężczyźni, ciekawi opinii znawczyni płci przeciwnej.