"Salam" - to fotograficzna wyprawa do Islamskiej Republiki Iranu. Opowieść o gościnnych mieszkańcach odległego kraju i obcej kulturze. Owoc podróży przez nadkaspijskie góry, aż do serca Persji. Świata wibrujących bazarów Shirazu i Esfahanu, bezdroży Lurystanu i labiryntów pustynnego Yazdu. Be omide didar! (Do zobaczenia).

Maciej Moskwa - rocznik 1982, fotograf, okazjonalnie podróżnik. Absolwent Sopockich Szkół Fotografii. Dotychczas prezentował swoje prace podczas wystaw zbiorowych "Siły i środki", " Szczególny przypadek codziennych podróży" oraz na pokonkursowej wystawie IPC- "Shutter and City" w Dżakarcie. Podejmowana przez niego tematyka dotyczy najczęściej człowieka uwikłanego w codzienne zajęcia, tym samym uprawia fotografie dokumentalną.

W cyklu prezentacji Sopockiego Festiwalu Kultur Świata 16 maja 2008 r. w głównej Alei im. Agnieszki Osieckiej w Krzywym Domku odbył się wernisaż młodego artysty, na który przybyli liczni goście. Wystawa fotograficzna zgromadziła szczególnie młodych ludzi, którzy na co dzień zajmują się fotografią, pracują jako fotoreporterzy, czy jeszcze studiują na Akademii Sztuk Pięknych czy w Sopockich Szkołach Fotografii.

Wystawę będzie można oglądać codziennie w terminie 16 maja – 9 czerwca 2008 r. w Krzywym Domku.